Dlaczego warto zainwestować w monitoring?

Systemy monitoringu wizyjnego są aktualnie najbardziej optymalnym kosztowo rozwiązaniem w celu zabezpieczenia nieruchomości. Instalacja takiego systemu w większości przypadków eliminuje potrzebę zatrudniania zewnętrznej firmy ochroniarskiej. Oprócz swoich standardowych funkcji, monitoring służy także jako forma prewencji poprzez odstraszanie potencjalnych złodzieji. Często sama obecność zamontowanych kamer pozwala na uniknięcie niepożądanych zdarzeń.

Co zyskujesz zlecając nam wykonanie Twojego monitoringu wizyjnego

  • Darmową wizję lokalną i wycenę
  • Wsparcie w wyborze rozwiązania odpowiedniego dla Twoich potrzeb
  • Umowę o konserwacji i administracji na preferencyjnych warunkach

Jak przebiega cały proces?

  • 01 Wizja lokalna

    W dogodnym dla Ciebie terminie umówimy się na spotkanie, podczas którego nasz technik wykona wizję lokalną okolicy, którą ma obejmować monitoring. Dodatkowo zrobi z Tobą wywiad, aby dowiedzieć się czego dokładnie oczekujesz. Jeżeli się zgodzisz, to technik zrobi zdjęcia okolicy, które będą potrzebne do projektu poglądowego.

  • W ciągu kilku dni przygotujemy i dostarczymy Ci projekt poglądowy oraz indywidualną wycenę. W oparciu o informacje uzyskane podczas wizji lokalnej zaproponujemy najlepsze rozwiązanie, abyś nie musiał spędzać swojego czasu na porównywaniu różnych urządzeń z naszej oferty. Jeżeli nasz technik miał możliwość zrobić zdjęcia, to w projekcie zawarte będą także przykładowe umiejscowienia kamer wraz z ich polem widzenia. Dzięki temu masz pewność, że efekt końcowy będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz.

  • Jeżeli zdecydujesz się na zaproponowane warunki, to przystępujemy do montażu wszystkich elementów. Pamiętaj, aby przygotować naszym pracownikom dostęp do nieruchomości. Większość instalacji finalizujemy do 3 dni roboczych.

  • Zaprojektowanie i wykonanie systemu monitoringu to tylko pierwszy krok w stronę bezpiecznej nieruchomości. W następnych miesiącach trzeba okresowo sprawdzać czy wszystko działa prawidłowo, a w razie awarii usunąć ją jak najszybciej. Podpisując z nami umowę o konserwacji i/lub administracji Twojego systemu masz pewność, że nie zaskoczy Cię brak nagrania wtedy, kiedy będzie ono potrzebne.